Blog Elements

You can display blog posts in various ways with the “Blog Post” element/shortcode. You can see one example here and even more at the blog main menu item of this demo.

تغییر زمان برگزاری نمایشگاه

به دلیل فراگیرشدن بیماری کورونا زمان برگزاری نمایشگاه «زن ایرانی به روایت زن ایرانی» تغییر کرد.

با توجه به شرایط گالری و همکاران برگزاری این پروژه در ایتالیا، به سبب محدودیت های قانونی اعمال شده توسط دولت ایتالیا برای پیشگیری از گسترش بیماری کورونا، امکان برگزاری نمایشگاه در بازه زمانی تعیین شده، وجود ندارد. بدیهی است که زمان برگزاری جدید بر اساس شرایط محل برگزاری نمایشگاه، تعیین و از طریق رسانه های ووآرت اطلاع رسانی خواهد شد. به نظر می رسد با توجه به برآوردهای زمانی سازمان های جهانی بهداشت درباره روند افت و خیز این بیماری، این زمان زودتر از خرداد ماه نباشد.

در مسیر ارائه اطلاع رسانی های مربوط به نمایشگاه، ویدئوی تبلیغاتی در اینستاگرام ووآرت منتشر گردید. اما علیرغم آماده بودن سایر اقلام تبلیغاتی، انتشار این موارد تا مشخص شدن زمان برگزاری نمایشگاه و درج تاریخ در آنها به تعویق می افتد. شرکت کنندگان محترم می توانند جهت ارائه نظرات خود از طریق پاسخ به ایمیل ارتباطی با ووآرت در ارتباط باشند.

تمدید مهلت ارسال اثر به نمایشگاه

با توجه به درخواست های دریافتی، مهلت ارسال اثر به «اولین نمایشگاه ملی گروهی نقاشی بانوان هنرمند ایرانی «ووآرت» تا ساعت ۱۲ شب ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ تمدید شد.

ارزیابی و درج آثار جدید در گالری آنلاین

از میان آثار دریافتی طی دو روز اخیر،‌ چهار اثر تازه در مرحله ارزیابی پذیرفته شدند و در گالری آنلاین سایت قرار گرفتند. آثار رسیده با تکنیک های نقاشی و میکس مدیا هستند.

تغییر محدودیت ابعاد آثار ارسالی

با توجه به درخواست مکرر هنرمندان محترم متقاضی حضور در نمایشگاه، محدودیت اولیه در نظر گرفته شده برای آثار مورد پذیرش برداشته شد.

آغاز به کار گالری آنلاین آثار دریافتی

پس از شروع به پذیرش آثار، از میان آثار رسیده تا به امروز، ۲۲ اثر برای حضور در مرحله داوری نهایی انتخاب شدند. داور نمایشگاه از بین آثار رسیده، آثاری را که زینت بخش دیوار گالری ها خواهند بود، انتخاب خواهد کرد.

همراهی دکتر صادق رشیدی با ووآرت

ووآرت در راستای اهداف طولانی مدت خود و برای تعالی و بهبود کیفی خدمات خود، از جناب آقای دکتر صادق رشیدی، پژوهشگر، منتقد و مدرس دانشگاه دعوت به همکاری نمود.