معرفی ووآرت

نام «ووآرت | WOART» از ترکیب دو واژه انگلیسی Woman و Art تشکیل شده و به معنای هنر زنان است. این وبسایت توسط یک تیم متشکل از اساتید دانشگاه، هنرمندان و کیوریتورها در ایران، ایتالیا، فرانسه و {کانادا: بزودی} هدایت می شود که بر اساس ویژگی های هر نمایشگاه، مسئولیت ها را بر عهده می گیرند. این موضوع، سبب تنوع جغرافیایی و خلاقیت در ارائه خدمات می شود. مدیران اجرایی و هنری ووآرت، هسته ثابت تمام فراخوان های آن هستند.

مدیریت اجرایی بر عهده «علی اصغر کلانتر» و مدیریت هنری بر عهده «عظمت السادات گرامیان» قرار دارد. این هسته کار هماهنگی و برنامه ریزی کلی ووآرت را بعهده دارد. بدین ترتیب سایر اعضای تیم اجرایی، با توجه به نوع و جغرافیای برگزاری هر فراخوان با آن همکاری می کنند.

داوران هر نمایشگاه بر اساس موضوع آن، از بین هنرمندان سرشناس انتخاب خواهد شد تا ضمن حفظ کیفیت و ارزش فرهنگی و هنری نمایشگاه ها، نگاه ها، رنگ ها و صداهای ارزشمند گوناگون، در برابر مخاطبان قرار بگیرد. اهداف طولانی مدت و بین المللی تعریف شده برای این مسیر، اطمینان بخش هنرمندانی است که تصمیم به شرکت در نمایشگاه های این گروه دارند.

شما هم اگر ایده ها و توانمندی هایی دارید که می تواند در رشد و پیشرفت هنرمندان زن ایرانی موثر باشد، می توانید به ما بپیوندید و از اعضای تیم اجرایی این رویداد باشید. در صورت تمایل، از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ارسال کنید.