سوالات و جواب های متداول

سوالات و جواب های متداول که توسط مخاطبان مطرح شده اند را در این صفحه می توانید مشاهده کنید. اگر سوالی دارید که در اینجا پاسخ داده نشده است، فقط در بخش «دیدگاه ها»ی انتهای همین صفحه مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

خیر. در صورت ارسال اثر غیر اصل، در هر مرحله از نمایشگاه کنار گذاشته می شود و در وبسایت، اینستاگرام و کانال ووآت اطلاع رسانی می شود. مگر اینکه که در شرایطی به صراحت به این موضوع اشاره شود که آثار کپی با اجازه از هنرمندان پذیرفته می شود.

خیر. در مرحله ارزیابی اولیه که توسط کیوریتور انجام می شود، هزینه ای دریافت نمی شود.

آثار ارسالی در دو مرحله، به ترتیب توسط مدیر هنری ووآرت و سپس داوران ارزیابی می شوند. آثاری که در مرحله اول توسط مدیر هنری انتخاب می شوند،‌ بر اساس موضوع مشخص شده، کیفیت و محتوای استاندارد اثر هنری و بر اساس ضوابط فرمی و محتوایی فراخوان این نمایشگاه ارزیابی می شوند. در این مرحله هر هنرمند می تواند تا 5 اثر ارسال کند. آثار دارای معیارهای مطلوب، به هنرمند معرفی میشوند تا در سامانه داوری بارگذاری شوند و در اختیار داوران قرار بگیرند. آثاری که بیشترین امتیاز را از داوران بدست بیاورند، برای نمایش در گالری انتخاب می شوند.

همه آثاری که در مرحله اول ارزیابی توسط مدیر هنری/کیوریتور پذیرفته شده باشند،‌ در نمایشگاه آنلاین ارزیابی نمایش داده می شوند.

«گواهی حضور در نمایشگاه آنلاین» به صورت فایل، تنها به هنرمندانی که آثار آنها در مرحله داوری پذیرفته شده باشد، اما به هر دلیل امکان حضور در نمایشگاه مودیکا را پیدا نکرده باشد، ارائه می شود. عنوان گواهی ارائه شده چنین است:

«گواهی حضور در بخش آنلاین نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی»

 • برای تنظیم و صدور گواهی، مبلغ هفتاد هزار تومان دریافت می شود.
 • گواهی حاوی آرم ووآرت و امضای مدیر ووآرت خواهد بود.

تا زمان اعلام شده برای اعلام نتایج صبر کنید. در این فاصله داوری انجام می شود و به صاحبان آثار از طریق ایمیل اطلاع داده می شود. فهرست نهایی آثار یک هفته بعد از مهلت مشخص شده در وبسایت اعلام می شود. اگر با شما تماس گرفته نشد، به معنی «عدم انتخاب» اثر شما برای حضور در گالری تئاتر گاریبالدی است.

آثار منتخب نهایی داوران که هنرمندان خالق آنها هزینه حضور را پرداخت کرده باشند،‌ زینت بخش دیوار گالری تئاتر گاریبالدی خواهند بود.

وجود تیم برگزاری معتبر، ارزیابی دو مرحله ای،‌ همکاری با گالری معتبر و بین المللی بودن، همکاری با شهرداری مودیکا و بنیاد تئاتر گاریبالدی از مواردی هستند که می توانند به شما در زمینه کیفیت نمایشگاه اطمینان خاطر بدهند. برای اطلاع از بازخورد و کیفیت خدمات این نمایشگاه، سوابق نمایشگاه های قبلی را مرور کنید.

بر اساس ترتیب امتیاز دریافتی آثار با هنرمندان تماس گرفته خواهد شد تا با ارسال فایل اصلی اثر (منظور فایل خام نیست) و پرداخت هزینه شرکت در نمایشگاه، ثبت نام خود را تکمیل کنند. اگر پس از اعلام نظر داور و قبل از پرداخت هزینه شرکت در نمایشگاه منصرف شوید، با هنرمندان بعدی تماس گرفته می شود. اما اگر بعد از واریز وجه، درخواست بازگرداندن وجه را داشته داشید،‌ به هیچ وجه ممکن نیست.

خیر. صفحه ویژه، به هنرمندان اول تا سوم هر فراخوان اختصاص داده می شود.

از آنجا که این نمایشگاه تا زمان تنظیم این متن، فاقد حامی می باشد، با توجه به هزینه های بسیار بالای برگزاری این نمایشگاه در یک کشور خارجی، امکان پرداخت جایزه نقدی وجود ندارد و فقط نفرات برگزیده اول تا سوم انتخاب و معرفی می شوند و برای آنها گواهی صادر می شود. در صورت دریافت پیشنهاد حمایت از طرف افراد و یا سازمان ها برای تأمین این هزینه، با کمال میل در این زمینه هم اقدام خواهد شد.

لزومی برای حضور فیزیکی هنرمندان صاحب آثار در نمایشگاه وجود ندارد.

باتوجه به تعداد زیاد هنرمندان و همینطور تعهدات قانونی زیاد دعوت کننده، این امکان وجود ندارد.

آثار منتخب باید فقط و فقط از طریق ایمیل و با ضوابط تعیین شده ارسال شوند. چاپ آثار بر عهده ووآرت خواهد بود. برای مشاهده شرایط آثار، به فراخوان نمایشگاه مراجعه کنید.

ووآرت می تواند از تصویر آثار دریافتی برای موارد تبلیغاتی مربوط به «همین» نمایشگاه استفاده کند. اما این موضوع هیچ حقی درمورد اصل اثر برای ووآرت ایجاد «نخواهد کرد». نسخه «چاپ شده» آثار حاضر در نمایشگاه، متعلق به ووآرت خواهد بود و تصمیم گیری درباره آنها ـ غیر از موارد نمایشگاهی ـ با مصارف غیر عمومی و غیر اقتصادی بر عهده ووآرت می باشد.

آثار قرارگرفته بر روی دیوار، تنها در صورتی برداشته می شوند که منع قانونی، تخلف یا تقلبی صورت گرفته باشد. در این صورت تمام تبعات آن بر عهده هنرمند می باشد. در سایر موارد، با توجه به تعهدی که به گالری تئاتر گاریبالدی داده شده است، امکان برداشتن اثر وجود ندارد.

بله. آثار دارای کیفیت و ابعاد مطلوب خلق شده با هر ابزار ثبت عکس، می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند.

بله. محدودیت زمانی وجود ندارد.

عکس های نمایشگاه در ابعاد ۳۰ * ۴۵ سانتی متر و بر روی کاغذ مخصوص عکاسی با بهترین کیفیت ممکن چاپ خواهند شد. عکس نصب شده بر روی شاسی در طول زمان به علت مواد شیمیایی موجود در چسب آسیب می بیند و این شیوه برای فروش اثر، استاندارد و حرفه ای به شمار نمی رود. یکی از روش های عرف ارائه اثر در محل برگزاری،‌ ارائه به شکل نصب عکس روی مقوای مخصوص (۲۲۰ یا ۲۷۰ گرمی) و نصب مقوا روی دیوار گالری است که آثار این نمایشگاه هم به همین شکل ارائه خواهند شد. حالت دیگر چاپ PVC هست که هزینه بیشتری و قطعا کیفیت بالاتری دارد. در تلاش هستیم که آثار به شکل دوم ارائه شود.

شرایط ارسال آثار برای شرکت در نمایشگاه، بطور کامل و جزء به جزء در متن فراخوان و صفحه سوالات متداول، بیان شده است. عدم توجه هنرمندان به هر مورد، می تواند در مسیر و زمان اجرای مراحل، خلل وارد کنید. درصورتیکه هنرمند در ارسال فایل یا اطلاعات دچار اشتباه شود، به سبب محدودیت های پرسنلی و زمانی، برگزارکننده حق دارد برای تصحیح اشتباه یا انجام اموری که بر عهده هنرمند بوده و انجام نشده، هزینه متعارف دریافت کند و یا اثر را در هر مرحله از چرخه نمایشگاه خارج کند.

بر اساس عرف و با مراجعه به داور بی طرف مورد تأیید دو طرف، به مشکل رسیدگی خواهد شد.

با توجه به موافقت بنیاد تئاتر گاریبالدی برای صدور گواهی، همه گواهی ها حد اکثر یک ماه بعد از اتمام دومین نمایشگاه صادر و از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال می شود. توضیح بیشتر اینکه بر اساس عرف و متن فراخوان، گواهی قرار بود توسط ووآرت صادر شود. با توجه به بازخوردهای بسیار خوب و نتیجه مطلوب برای بنیاد تئاتر گاریبالدی، پیشنهاد داده شد تا گواهی توسط این مرکز صادر شود که مورد پذیرش قرار گرفت که مسلما برای هنرمندان مطلوب تر است.

65 پاسخ
 1. Aban گفته:

  سلام
  گواهی نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی کی برامون ارسال میشه؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. با توجه به موافقت بنیاد تئاتر گاریبالدی برای صدور گواهی، همه گواهی ها حد اکثر یک ماه بعد از اتمام دومین نمایشگاه صادر و از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال می شود. توضیح بیشتر اینکه بر اساس عرف و متن فراخوان، گواهی قرار بود توسط ووآرت صادر شود. با توجه به بازخوردهای بسیار خوب و نتیجه مطلوب برای بنیاد تئاتر گاریبالدی، پیشنهاد داده شد تا گواهی توسط این مرکز صادر شود که مورد پذیرش قرار گرفت که مسلما برای هنرمندان مطلوب تر است.

   پاسخ
 2. مريم گفته:

  سلام
  من در فراخوان دوره اول نمایشگاه زن در بهار مودیکا شرکت کردم ولى با اینکه عکسام رو فرستادم براى کاتالوگ نه تنها جوابى دریافت نکردم بلکه هنوز گواهى حضور در نمایشگاه مودیکا هم براى من ایمیل زده نشده ممنونم میشم پاسخگو باشید

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. به نظر می رسه شما خبرها رو بطور دقیق پیگیری نمی کنید. موضوع نمایشگاهی که توی اون شرکت کردید «زن ایرانی به روایت زن ایرانی» هست که فراخوان اون با عنوان «بهار در مودیکا» منتشر شد. در اخبار اطلاع رسانی شد که فقط به هنرمندانی که اطلاعات ارسالی اونها ناقص هست پیام داده می شه و عدم دریافت پیام به معنی کامل بودن ثبت نام شما هست. در مورد گواهی حضور هم اطلاع رسانی شده زحمت بکشید و جزئیات اون رو خودتون از طریق سایت و اینستاگرام و کانال بررسی کنید. هنرمند محترم، اطلاع رسانی دقیق در سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام ووآرت، وظیفه برگزارکننده و پیگیری دقیق خبرها، وظیفه شرکت کنندگان هست. اگر به دلیل عدم توجه شما مشکلی در هر بخش رخ بدهد، ووآرت مسئولیتی نخواهد داشت. نهایتا اینکه بهتر هست در طرح سوال، لحن امیدوارکننده و مثبت تری رو در پیش بگیرید تا برگزارکنندگان از شما انرژی سازنده دریافت کنند.

   پاسخ
 3. فائزه گفته:

  درود. وقت بخیر. خسته نباشید واقعا همه چیز عالی داره پیش میره تشـــکر فراوان.ولی منم با ایشون موافقم اگه بشه عکس از کار هر هنرمند در نمایشگاه بفرستین.من تمام عکس و فیلم های پس از نصب اثار رو دیدم ولی خبری از اثر من نبود.اگه میشه لطف کنید وقت بذارید و طبق گفته ایشون از هر اثر عکس یا فیلم بفرستین.
  سپاسگزارم.

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. تصاویر و ویدئوهای کامل بزودی ارسال می شوند.

   پاسخ
 4. اطمینان گفته:

  سلام و خیته نباشید…
  دوست عزیز امکان ارسال دعوت نامه برای ما هست؟

  ۱-چرا اسامی شرکت کنندگان داخل پوستر و کارت دعوت و برشور نیست؟مگه اصولش غیر از این نیست که اسامی باشه؟فقط اسم کیوریتر و گرافیک دیراین و… ؟ پس این نمایشگاه مال کیا هست؟
  ۲-آیا کاتالوگی از نمایشگاه که شامل کار هنرمندان و. اسامیشونه خواهد بود؟
  ۳-و اینکه تصاویری از نمایشگاه که مربوط به کار هر هنرمنده در اختیار قرار میدین؟ مثلا من میخوام تعدادی عکس از کارم تو محل نمایشگاه داشته باشم.

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   با توجه به فرصت محدود، عملا دعوت نامه کاربردی نخواهد بود.
   ۱٫ در رویدادهای معتبر که تعداد شرکت کنندگان هم زیاد هست، اسامی شرکت کنندگان در اقلام تبلیغاتی اصلی از جمله پوستر و دعوتنامه ذکر نمی شود. سندی که حضور شما را در این رویداد تأیید می کند، گواهی حضور است که برای شما ارسال میشود. باید این مطلب را ذکر کنم که برای افزایش سطح کیفی نمایشگاه، علیرغم سه برابر شدن هزینه، طراحی و انتشار تبلیغات توسط یک آژانس تبلیغاتی ایتالیایی و با کیفیت استانداردها و عرف اروپا انجام شده است.
   ۲٫ درباره کاتالوگ نمایشگاه، در متن فراخوان اولیه توضیح داده شده است. لطفا مطالعه کنید.
   ۳٫ گزارش تصویری از مراحل انجام کار بطور مستمر از طریق سایت، کانال و اینستاگرام در حال انتشار است و ادامه خواهد داشت.

   نهایتا لطفا به یک موضوع توجه کنید. اعتبار نمایشگاه به آثار انتخاب شده، محل برگزاری و تیم برگزارکننده است که بطور حرفه ای و با احساس وظیفه تمام، در حال پیگیری کارها می باشد. علیرغم اینکه هزینه پرداختی هنرمندان برای حضور در این نمایشگاه، معادل یک نمایشگاه ساده گروهی در ایران است، هزینه های انجام شده توسط ووآرت، چندین برابر می باشد. این حجم از خدمات در نمایشگاه های گروهی داخلی هرگز ارائه نمی شود.
   از همراهی شما در نمایشگاه ووآرت خوشحالیم.
   قطعا پیام های ارسالی شما باعث امیدواری و انرژی گرفتن تیم برگزار کننده خواهد بود.
   با احترام،
   مدیر ووآرت

   پاسخ
   • اطمینان گفته:

    بسیار خب متشکرم از راهنماییتون
    متوجه هستیم همه این شرایط رو و بابت زحماتتون نتشکر میکنم
    جسارت نباشه در حرفه ای بودن کار شما شکی نیست بالاخره هر کدام از شرکت کنندگان مثلا خود من میخوام کارم رو تو نمایشگاه ببینم و عکسشو داشته باشم. ممنون میشم اگر توجه بفرمایین کار من تو عکسها باشه.( این درخواستو دارم چون تو نمایشگاه هایی که خودم نبودم تو آرت فیر ها عکس از اون بخش دیوار نمایشگاه که کار من بود میگرفتن و میفرستادن) ممنون میشم اگر ترتیب اثر بدین.

    پاسخ
 5. اکی گفته:

  سلام.میخوایتم بدونم زمان برگزاری نمایشگاه کی است چون خبری تو سایت نیست.

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   جزئیات بطور کامل در فراخوان ذکر شده است.
   اول تا شانزدهم ژوئن.

   پاسخ
 6. forouheh vakili گفته:

  سلام وقت شما به خیر . آیا پوستری هم برای نمایشگاه چاپ میشه که اسامی شرکت کنندگان در اون درج شده باشه؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. در پوستر اسامی شرکت کنندگان درج نمی شود.

   پاسخ
   • اکرم پیله چیان گفته:

    با درود. چرا اسامی شرکت کنندگان در پوستر نوشته نمی شود. پس قرار است چه پوستری تهیه شود؟واینکه به چه صورت مشخص می شود، که بنده و دوستان در این نمایشگاه شرکت کردیم؟و اینکه آیا از فضای نمایشگاه عکی و فیلم تهیه می شود؟

    پاسخ
    • ووآرت گفته:

     سلام. وقت شما بخیر. در نمایشگاه های کوچک یا غیر رسمی، این کار انجام می شود. اما با توجه به سطح برگزاری نمایشگاه مودیکا، اسامی در پوستر قرار نمی گیرند که کاملا استاندارد است.
     بعد ازمراسم گشایش، اسامی شرکت کنندگان در نمایشگاه به همراه تصویر آثار آنها در گالری آنلاین نمایشگاه منتشر می شود.
     عکس و فیلم مربوط به گالری، در شبکه های اجتماعی ووآرت و بنیاد گاریبالدی منتشر خواهد شد.

 7. Mozhgan گفته:

  سلام روز خوش
  هنرمندانی که ایمیل ارسال ویدئو را دریافت کردن، همه باید انجام بدن؟ و اینکه مهلت ارسال ویدئو تا کی هست؟
  باتسکر

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. ارسال ویدئو الزامی نیست.
   مهلت ارسال ویدئو، یکشنبه شب، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ است.

   پاسخ
 8. فریبا گفته:

  سلام. وقتتون بخیر..
  اگه کسی بخواد خودش توی نمایشگاه حضور پیدا کنه باید چه کار بکنه؟ آیا گالری شرایطی رو مثل تور در نظر نگرفتن؟ که با دریافت هزینه لازم هنرمندانی رو که قصد حضور دارند همراهی کنند؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. شخصا باید اقدام کنید. در این زمینه گالری خدماتی ارائه نمی کند.

   پاسخ
 9. مهسا گفته:

  سلام.
  به هنرمندایی که هزینه‌ی نمایشگاه رو پرداخت کردن و آثارشون در نمایشگاه قرار میگیره، گواهی حضور در نمایشگاه هم میدید؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   تمام آثار پذیرفته شده توسط کیوریتور، در نمایشگاه آنلاین سایت ووآرت قرار خواهند گرفت و برای آنها گواهی دو زبانه حضور در «نمایشگاه آنلاین عکس زن ایرای به روایت زن ایرانی» بصورت فایل ارسال می شود.
   به تمام آثار راه یافته به نمایشگاه، گواهی دو زبانه (ایتالیایی ـ فارسی) حضور در «نمایشگاه گروهی عکاسی زن ایرانی به روایت زن ایرانی» صادر و برای آنها پست خواهد شد.

   پاسخ
 10. Samar گفته:

  سلام وقت بخیر.
  من ایمیل نهایی شامل اصل عکس و تصویر فیش بانکی رو هم برای شما فرستادم.
  چون ایمیل قبلی شما رو هم دریافت نکرده بودم؛ میخواستم ببینم در جواب این ایمیل ، ایمیل تایید هم ارسال میشه؟
  باتشکر

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   بله. ایمیل تأیید تکمیل ثبت نام برای کسانی که ثبت نام و ارسال فایل را با موفقیت انجام داده باشند، ارسال می شود.

   پاسخ
 11. forouhehvakili گفته:

  آیا این نمایشگاه سایت اصلی هم داره که مربوط به خود ایتالیا باشه؟؟؟؟و این که چرا نمیشه با داورها ارتباط برقرار کرد صفحه اینستاگرام و تلگرامشون بستست؟؟
  شما توی سایتتون هیج شماره دیگه ایی به غیر ازیه شماره ۹۱۱ ندارین؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   لینک سایت ها در پاراگراف اول فراخوان درج شده است.
   لینک ارتباطی مدیر سایت، تلگرام و ایمیل است. لینک ارتباطی خانم ارشدی ایمیل است. لینک ارتباطی آقای طبایی سایت شخصی ایشان است که در دسترس عموم قرار دارد. لینک ارتباطی خانم جانسون، وبسایت و اینستاگرام ایشان است. برای دسترسی به وبسایت شخصی ایشان از فیلترشکن استفاده کنید.

   پاسخ
 12. مژگان گفته:

  سلام. وقت بخیر‌
  عکسهای من منتخب شدند اما اسمم هنوز تو لیست آثار منتخب برای نمایشگاه نیست؟
  تشکر…

  پاسخ
 13. Naghmehshahlaee گفته:

  سلام/چرا اطلاع رسانی رو دقیق انجام نمیدید.الان من نمیدونم تا کی زمان دارم برای واریز فیش و ارسال عکس

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. هنرمندانی که آثار پذیرفته شده دارند، از طریق ایمیل پیگیری می کنند. شما به ایمیل ارسالی پاسخ ندادید.

   پاسخ
 14. مهسا گفته:

  سلام.
  آثار نهایی انتخاب شدن یا هنوز هم دارید به افراد برگزیده اطلاع میدید و فهرست نهایی نشده؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. اسامی هنرمندانی که مراحل ثبت نام و ارسال اثر را انجام دادند، در صفحه مربوط به این موضوع درج و بروزرسانی می شود.

   پاسخ
 15. sanaama گفته:

  Salam va rooz bekheir,

  baraye nAMgozArie asl e file ha, aya bayad (esm va famil-nAme asar) baashe ya mesl e marhaleye ghabl mitune (ID e instagram_nAm e asar) bashe?

  Ba ehteram

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   ■ نام گذاری فایل ها باید با حروف انگلیسی و به شکل استاندارد نمونه زیر انجام شود:
   ■ MinaAhmadiRad-IranianWoman.jpeg
   ■ عنوان عکس ها حتما باید به انگلیسی باشد.

   پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. آثار منتخب مشخص شدند و از فردا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ایمیل های اطلاع رسانی برای هنرمندان ارسال می شه.

   پاسخ
   • parissa.shafighi گفته:

    اگه می شد که اسامی رو اعلام کنید عالی میشد. من هر دقیقه ایمیلم رو رفرش میکنم

    پاسخ
    • ووآرت گفته:

     تعداد شرکت کنندگان بسیار زیاد و ایمیل ها در حال ارسال هستند. از شکیبایی شما متشکریم.

 16. forouheh vakili گفته:

  سلام وقت شما به خیر مجموعه من برای داوری انتخاب شده و من آثارم رو در سامانه ثبت کردم و ایمیل تآِیید رو هم دریافت کردم .فقط تونستم کل مجموعه را نامگذاری کنم موفق نشدم عکسها رو با عنوانهاشون ارسال کنم و از آنجایی که این مجموعه با عنوان تک تک عکسها در کنار هم معنای کامل پیدا مینه برای من خیلی مهمه که عکسها با عنوانهاشون مورد برسی داوری قرار بگیرن . البته در ارسال اولیه این کار را انجام داده ام آیا با توجه به آثار اولیه و عنوان عکسها برسی داوری انجام میشود؟یا تنها همین آثاری که در سامانه ثبت شده مورد برسی قرار میگیرند؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. بله. عنوان هم هم ارزیابی شدند. نیازی به ثبت مجدد اثر نیست.

   پاسخ
 17. maryam گفته:

  بارگذارى عکس هاى انتخاب شده ام در مرحله دوم چرا صورت نمیگیره با این وضعیت من تا چه زمانى وقت دارم؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   هنرمندان در حال بارگزاری آثارشون هستند. مشکلی گزارش نشده.

   پاسخ
 18. hamideh گفته:

  سلام. وقت بخیر. ممنون بابت زحمتی که میکشید. من با یک ایمیل مطابق راهنمای سایت، در هر دوبخش شرکت کردم . مجموعه اثار ارسال کردم. ایمیلی دریافت کردم که یک عکس برای بخش تک عکس مو رد پذیرش اولیه قرار گرفته و برای داوری نهایی بارگزاری کردم. سوالم این است که چون ایمیلی برای مجموعه عکس دریافت نکردم یعنی جموعه ها مورد پذیرش اولیه نبوده یا باید منتظر پاسخ مجموعه عکس باشم؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   بله. فقط یک اثر شما و در بخش تک عکس مورد پذیرش اولیه قرار گرفته و توسط داوران امتیاز دهی خواهد شد.

   پاسخ
 19. ثمره گفته:

  سلام،درصورتی که ۵ عکس ارسالی انتخاب بشه،قبل از ارسال وجه،امکان حذف کردن عکسی هست یا باید وجه هر پنج عکس پرداخت بشه؟
  و یک سوال دیگه لطفا…در بخش مجموعه عکس،اگر عکسی تایید نشد،کل مجموعه از دور داوری حذف میشه یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر.
   داوری آثار بدون نام و بر اساس آثار انجام می شه، برای همین امکان انتخاب چند اثر از یک هنرمند وجود داره. در این صورت هنرمندان می تونند از بین کارهاشون انتخاب کنند.
   در بخش مجموعه عکس، کلیت آثار انتخاب می شه و حذف اثر به تصمیم خود هنرمند بستگی داره. منتها ممکنه داوران توصیه ای غیر الزام آور برای بهبود داشته باشند.
   از توجه شما متشکرم.

   پاسخ
 20. Negar گفته:

  اگه عکسمون تو داوری اولیه قبول شده باشه یعنی قطعی اثرمون حضور پیدا میکنه؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   خیر. آثار بعد از امتیازدهی نهایی سه داور نمایشگاه و محاسبه امتیازات انتخاب می شوند.

   پاسخ
 21. سیتا گفته:

  سلام.
  مشکلی نداره اگر عکسمون رو با نام مستعار برای شما ارسال کنیم؟
  و اینکه این نمایشگاه فقط مخصوص خانم‌هاست یا آقایون هم اجازه‌ی شرکت دارند؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   این نمایشگاه ویژه هنرمندان عکاس خانم هست. موضوع مهم، احراز مالکیت اثر هست که اگر با نام مستعار شما کنید، امکان پذیر نیست. پیشنهاد میکنم در مرحله ثبت نام اولیه شرکت کنید. رایگان هست.

   پاسخ
 22. مژگان گفته:

  ارسال آثار به ایمیلی که گفته شده، نیازی به یادداشت شماره تلفن و مشخصات هست، تا موجه تائید آثارمون بشیم؟ اگر آثار تائید بشه ایمیل ارسال میکنید؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   تمام ارتباطات از طریق پاسخ به ایمیلی که آثار از طریق اون ارسال شدند انجام می شه.

   پاسخ
 23. حمیده حضرتی گفته:

  سلام. برای شرکت در بخش تا عکس با مجموعه عکس چند اثر میتوانیم برای بررسی ارسال کنیم؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. ۵ اثر برای بخش تک عکس.
   با توجه به اینکه آثار بدون نام داوری می شن و احتمال انتخاب دو پروژه از هر هنرمند هست، اگر در پرداخت هزینه مشکلی ندارید، می تونید بیشتر از یک مجموعه عکس ارسال کنید.

   پاسخ
  • ووآرت گفته:

   شرایط آثار مورد پذیرش بطور دقیق در متن فراخوان شرح داده شده است. لطفا بررسی کنید.

   پاسخ
 24. فريده گفته:

  سلام خسته نباشید
  در حال حاضر من برای ارسال اولیه عکس لازم نیست هزینه ای بپردازم؟
  ۵٠٠٠٠ هزینه که دوستان میفرمایند برای کدام مرحله است؟

  پاسخ
 25. فاطمه گفته:

  سلام. صبح بخیر. طبق اخرین خبر سایت که مرحله اول رایگان شده، ان دسته از دوستانی که در مرحله اول ۵۰ هزار تومان رو واریز کردن در صورت انتخاب نشدن اثرشون تکلیفشون چیه؟ یا حتی بعد از انتخاب اثرشون چقدر دیگه باید پرداخت کنن؟ چون هزینه کل رو هم کاهش دادین.

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. اگر اثر شما و هنرمندانی که مبلغ پنجاه هزار تومان هزینه ارزیابی اولیه رو واریز کردند توسط داوران انتخاب بشه، مبلغ پرداختی از هزینه نهایی کسر میشه و اگر انتخاب نشه، اون مبلغ به شما برگردونده میشه.

   پاسخ
 26. حانيه گفته:

  باسلام
  در یکی از آثار مونتاژ من یکی از عناصر کوچک ان را در سال٢٠١۶عکاسی کرده ام.خلاف قوانین است؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. اثر نهایی باید در زمان تعیین شده آفریده شده باشد. اگر اثر شما در این بازه زمانی آفریده شده باشد، می توانید شرکت کنید.

   پاسخ
  • فائزه گفته:

   درود.وقت بخیر. میخواستم بدونم در ایمیلی که فرستاده میشه فقط باید عکس از فیش واریز و تعداد اثار باشه؛ایا بیانیه یا توضیحات و… در مورد هر عکس نباید بفرستیم؟

   پاسخ
   • ووآرت گفته:

    سلام. وقت شما بخیر.
    ایمیل شما باید حاوی موارد زیر باشه:
    عنوان ایمیل بر اساس فرمت تعریف شده + بیانیه یا توضیحات درباره عکس ها (اختیاری) + حداکثر ۵ عکس با نام گزاری بر اساس فرمت تعیین شده + تصویر فیش واریزی

    پاسخ
 27. حمیده حضرتی گفته:

  سلام. وقت بخیر. علت اینکه عکسهای گرفته شده با موبایل مورد تایید نمیباشد، چیست؟

  پاسخ
  • ووآرت گفته:

   سلام. وقت شما بخیر. با توجه به درخواست های دریافتی و ارزیابی آثار، عکس های ثبت شده توسط موبایل هم پذیرفته می شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *