آثار پذیرفته شده در نمایشگاه آنلاین اولین فراخوان نقاشی و میکس مدیای هنرمندان زن ایران

در این صفحه،‌ آثار تأیید شده اولیه برای داوری حضور در «اولین نمایشگاه نقاشی و میکس مدیای زنان ایران» قرار می گیرد و آثار تا روز تعیین شده بعنوان مهلت ارسال اثر، مورد اصالت سنجی ووآرت و بازدیدکنندگان قرار می گیرند. پس از آن، داور محترم از میان آثار راه پیدا کرده به نمایشگاه آنلاین (همین بخش از سایت)، آثار منتخب برای نمایش در گالری های مشخص شده را انتخاب می کند و برگزارکنندگان با هنرمندان آثار تماس خواهند گرفت. پس از تکمیل مراحل، اسامی نهایی هنرمندان از طریق وبسایت و کانال تلگرامی ووآرت اطلاع رسانی می شود. به علت تراکم کاری آخر سال، ان شاالله حداکثر تا انتهای فروردین ۱۳۹۸، به آثاری که در این صفحه نمایش داده می شوند، گواهی حضور در نمایشگاه آنلاین ارائه می شود.

توجه:

برای مشاهده همه آثار، از دکمه شماره صفحه ها که بعد از آخرین تصویر قرار دارد، استفاده کنید. در هر صفحه تعداد ۱۲ تصویر نمایش داده می شود.

پاسخ سوالات پرتکرار در یک صفحه اختصاصی درج شده است. اگر سوالی دارید، لطفا قبل از ارسال مستقیم آن، حتما با کلیک روی این لینک آن را مطالعه کنید. ما از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم، اما انبوه شدن سوالات تکراری، می تواند در کیفیت خدمات رسانی مطلوب، تأثیر منفی باشد.