آغاز به کار دومین نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی: روایت زیبایی

افتتاح نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی: روایت زیبایی

دومین نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی، با ارائه آثاری شاخص از هنرمندان زن ایرانی گشایش یافت.

در فراخوان دومین نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی با موضوع «روایت زیبایی»، ۷۴ اثر در مرحله ارزیابی اولیه توسط کیوریتور پذیرفته شد که بر اساس دستورالعمل مشخص شده،‌ توسط هنرمندان در سامانه داوری ثبت شدند. سپس در محله انتخاب نهایی آثار که از طریق امتیازدهی توسط داوران نمایشگاه انجام شد، ۲۹ اثر از ۲۳ هنرمند ارزشمند ایرانی امتیاز لازم را برای حضور در نمایشگاه بدست آوردند. با توجه به اینکه رویکرد ووآرت، ارائه آثار کیفی بود، در پذیرش آثار به ارزش و کیفیت آثار توجه زیادی شد و ملاک بر انتخاب حداکثری نبود.

با توجه به تعداد محدود آثار پذیرفته شده در دومین فراخوان، ووآرت تصمیم گرفت از این شرایط برای ارائه فرصت دیده شدن بیشتر آثار ارسال شده در اولین نمایشگاه استفاده کند. بدین ترتیب با موافقت گالری، دومین نمایشگاه با ارائه ۱۷۰ اثر ارزشمند تا تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۸، پذیرای مخاطبین و بازدیدگان بود.

همانطور در که خبرهای پیشین منتشر شد، صدور گواهی حضور در نمایشگاه بر عهده گالری گاریبالدی گذاشته شده است. با توجه به پذیرش تعداد کم آثار در دومین فراخوان و ارائه آثار هر دو فراخوان در نمایشگاه دوم، گالری گاریبالدی گواهی را با عنوان «گواهی حضور در نمایشگاه زن ایرانی به روایت زن ایرانی» صادر خواهد کرد و عنوان اولین یا دومین نمایشگاه نخواهد داشت. بدیهی است به محض دریافت فایل، گواهی ها بلافاصله برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

برای مشاهده خبر منتشر شده درباره نمایشگاه در وبسایت تئاتر گاریبالدی، می توانید از این لینک اسفتاده کنید.

This post is also available in: English

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *